Top Ad unit 728 × 90

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

recent

Ορκωμοσίες αποφοίτων του ΤΕΙ Πελοποννήσου - Όλα τα ονόματα


Τα πτυχία τους θα πάρουν οι απόφοιτοι του ΤΕΙ Πελοποννήσου στην Καλαμάτα από αύριο ως και την Παρασκευή.

Αύριο στις 11 π.μ. θα γίνει η τελετή για τους αποφοίτους του Τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής και στις 12.30 μ.μ. για τα Τμήματα Δ.Μ.Υ.Π. και Τ.Α. Την Πέμπτη ορκίζονται στις 12 το μεσημέρι όσοι έχουν ολοκληρώσει τις σπουδές τους στα Τμήματα πρώην Φ.Π. και ΒΙΟ.ΘΕ.ΚΑ., αλλά και στο Τμήμα Τεχνολογίας Τροφίμων. Τέλος την Παρασκευή στις 12 το μεσημέρι θα πραγματοποιηθεί η ορκωμοσία του Τμήματος Λογοθεραπείας.

Αναλυτικά θα ορκιστούν:

Τμήμα Λογιστικής: Αγγελοπούλου Ελένη, Αλιπραντή Αναστασία, Ανδρεαδάκης Θεόδωρος, Ανδρεάκου Βασιλική, Ανδριανοπούλου Δήμητρα, Αντωνίου Ελένη, Ασημάκος Παναγιώτης, Βουδιώτης Βασίλειος, Γαλανού Αννα, Δαλαμάγκας Παναγιώτης, Δελή Μαργαρίτα, Δελλής Κωνσταντίνος, Δρακόπουλος Δημήτριος, Ζαγρής Χρήστος, Ζαρουχλιώτη Μαρίνα, Ηλιοπούλου Μαρία, Ηλιοπούλου Κωνσταντίνα, Θεοδωρακοπούλου Ιωάννα, Καραντζή Μαρία-Ελενα, Κατσαούνη Ελευθερία, Κοζομπόλης Παναγιώτης, Κοκκορόγιαννης Γεώργιος, Κορωνιού Παρασκευή, Κοσιώρη Γεωργία, Κοτίνης Κωνσταντίνος, Κουρεντζής Σπυρίδων, Κουτρής Ιωάννης, Λυμπεροπούλου Δήμητρα, Μαγγανά Ελισάβετ, Μπετσή Διονυσία, Μπιρταχάς Γεώργιος, Μπούνου Παναγιώτα, Μπουσούνης Χρήστος, Μυλωνοπούλου Θεοδώρα, Μυλωνοπούλου Ευθυμία, Ξαπλαντέρη Μαρία, Οικονόμου Κωνσταντίνα, Παπαγιαννάκης Αλέξανδρος, Παπανικολάου Χριστίνα, Παπαντωνίου Γεωργία, Παπαπαναγιώτου Δήμητρα, Πολίτογλου Κωνσταντίνα, Πουλοπούλου Αικατερίνη-Κωνσταντίνα, Ρένεση Ειρήνη, Σιαμέτη Ανδριανή, Σκουράκης Ιωάννης, Σπανού Ευγενία, Στυλιανοπούλου Μαρία, Ταμπουλίδου Ελένη, Τζήμου Στυλιανή, Τουρλομούσης Νικόλαος, Τσακαλάκη Αντωνία, Φύκιρη Σοφία, Φώτου Παναγιώτα, Χαραλαμποπούλου Ελένη.

Διοίκηση Επιχειρήσεων: Αντωνέλου Διονυσία-Ευανθία, Αντωνόπουλος Νικόλαος, Βόλη Κωνσταντίνα, Γκριγκόρας Φλορεντίνα-Μαρία, Καλαποθαράκος Βασίλειος, Κανέλλης Δημήτριος, Μηντέλης Θεόδωρος, Μωϋσιάδης Δημήτριος, Ντανατσίδης Ντέμης, Παναγιώτου Στέλιος, Σάκος Γκεράλντ, Τσακιροπούλου Αθανασία, Τσούνη Ειρήνη, Τσώτσος Αλέξανδρος, Χαραλάμπους Μαρία, Χατζηνικολάου Αικατερίνη.

ΔΜΥΠ: Ανδρεάδης Χρήστος, Αρναούτη Βασιλική, Αρουτσίδου Σοφία, Βαρβαρήγου Πηνελόπη, Βαρσάκη Ευρυδίκη, Βεργούλη Γεωργία, Γιαννοπούλου Παναγιώτα, Γούτσιου Ειρήνη-Χρυσοβαλάντου, Δάγγας Μάρκος, Δημοπούλου Μάρθα, Διονυσοπούλου Ολυμπία, Δραγώνα Γεωργία, Ζυγούρη Αγορίτσα, Καραμήτσου Κωνσταντίνα, Κότση Αρτεμις, Λαγάκη Ραφαέλα, Λάλλου Βασιλική, Μαυραειδοπούλου Σοφία, Μοναχός Χρήστος, Μπατσάκη Ελένη, Μπούνα Ιωάννα, Παπαδοπούλου Ελένη, Πλαβογιώργου Βάια, Σιαλμά Ιωάννα, Σκανδάλης Βασίλειος, Σκουφή Ανιλέντα, Τσάτσαρη Ανδρομάχη, Τσέτσι Εμίλιαν, Τσόγκα Μαρία, Χριστοδούλου Νικολέττα.

Τεχνολόγοι Γεωπόνοι: Αλεβίζος Δημήτριος, Γεωργίτση Κωνσταντίνα, Γιαννοπούλου Αικατερίνη, Γκάτζος Δημήτριος, Γυφτέας Βασίλειος, Ηλιόπουλος Γεώργιος, Ηλιοπούλου Ιωάννα, Κεχαγιάς Βασίλειος, Κοσμίδης Σταύρος, Κούκου Ευαγγελία, Κρατημένου Ευφροσύνη, Λουλουδάκης Ιωάννης, Μαστιγόπουλος Βασίλειος, Μιχοπούλου Βασιλική, Μπακανδρίτσου Καλομοίρα, Μπάστας Αλέξανδρος-Ιάσων, Νικολακόπουλος Γεώργιος, Ντάσκας Ευάγγελος, Παπαδημητρίου Δημήτριος, Παπαδοπούλου Αννα, Σαμιώτη Αναστασία, Σιάννη Μαρία, Σκιαδάς Κωνσταντίνος, Σκλάβος Αθανάσιος, Σκουλάτος Γεώργιος, Τσαχανσάχης Παναγιώτης, Χονδρονικόλας Κωνσταντίνος.

Τεχνολογίας Τροφίμων: Αλεβίζος Γεώργιος, Αλεξόπουλος Θεόδωρος, Βαρθαλάμης Γεώργιος, Βερούτης Δημήτριος, Γκιόκα Φιλοθέη, Δόξα Μαργαρίτα, Καλιμούκου Ροδάνθη, Κατσαγάνη Ελένη, Κεντίκη Μαρία-Μαγδαληνή, Κοκκώση Παυλίνα, Κονσόλας Αλέξανδρος, Κορρέ Νίκη, Κοτσώνη Αικατερίνη, Κουκουνάκη Μαρία, Μάλαμα Ανδρονίκη, Νούλας Ιωάννης, Οικονόμου Νικόλαος, Παναγιωτινού Παρασκευή, Παπαγεωργίου Μαρία, Πετρινώλη Πετρούλα, Σένη Ιωάννα, Σερέτη Ελένη, Σινάι Φλοργκές, Σιουλά Μαρία, Σπάχιου Εριον, Τζιλήρη Ελένη, Τηλέμαχος Κωνσταντίνος, Τσάμη Μαρία.

Λογοθεραπεία: Αραβιάκη Αικατερίνη, Γεωργίου Αθανάσης, Δαλκαφούκη Αικατερίνη, Δεμηρτζίδου Κωνσταντίνα, Δρόσου Ελένη, Ελευθεράκος Δημήτριος, Καραγιάννη Σοφία, Κασκάνη Καλλιρρόη, Λάγιου Γεωργία, Μαλλιαρού Θεοπίστη, Μαργέτη Στεφανία, Νικολοπούλου Διονυσία, Τσουλούχα Μαρία, Χαλούλος Εμμανουήλ, Χαντζέας Ιωάννης, Ψωρομύτη Βασιλική.
 
eleftheriaonline.gr
 
  Αν βρήκατε το άρθρο ενδιαφέρον κλικ ΕΔΩ
Για άμεση ενημέρωση ακολουθήστε μας στο facebook & στο twitter
Ορκωμοσίες αποφοίτων του ΤΕΙ Πελοποννήσου - Όλα τα ονόματα Reviewed by Τεχνολόγος Γεωπόνος on 11:45 π.μ. Rating: 5

Δεν υπάρχουν σχόλια:

All Rights Reserved by Γεωπόνος Τ.Ε. ''Τεχνολόγος'' © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme, Installed By Bloggertips

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.